Autoskla VACEK s.r.o.

Firma Autoskla VACEK s.r.o.

 

 

Historie firmy

Rodinná firma Autoskla VACEK s.r.o. vznikla v roce 2003 transformací firmy Ing. Ludvík Vacek, která se specializovala na automobilová skla už od roku 1991. Můžeme se tedy pochlubit s prakticky nejdelší dobou působnosti v branži autosklářství v Brně a okolí. Většina zaměstnanců působí ve firmě přes 25 let, během kterých jim rukama prošly tisíce vozů a autoskel. Právě dlouholetá praxe v oboru je zárukou nadstandardně provedené práce, díky které si společnost získala pověst spolehlivého odborníka.

Zaměření firmy

Hlavním zaměřením firmy je výměna autoskel pro osobní a nákladní vozidla včetně autobusů. V některých případech se však autosklo nemusí ihned měnit. Krédem firmy je, pomocí osobního přístupu a konzultace, vyřešení problému s autosklem nejlepší možnou cestou. Proto, například pokud je poškození autoskla malé a mimo přímý výhled řidiče, nabízí firma zákazníkům spolehlivou opravu pomocí patentované technologie Glass Repair.

Firma pomáhá zákazníkům v boji proti automobilové kriminalitě možností bezpečnostního kódování autoskel systémy CEBIA OCIS, který patří k nejvýznamnějším v ČR. Spolu s kódováním nabízíme klientům službu VINFOTO firmy CEBIA, která je požadována některými pojišťovnami při sjednávání havarijních pojistek.

Jako další služby nabízíme montáže protislunečních fólií, renovace světlometů, čištění klimatizace ozónem a další drobné služby.

Samozřejmostí je používání moderních digitálních technologií, jak pro zpracování digitálních fotografií a vedení databáze opravených vozidel, tak i v každodenním pracovním procesu firmy. Tyto technologie jsou nezbytné ve smluvní spolupráci s většinou pojišťovacích ústavů v ČR.

Zákazníkům rovněž nabízíme různé auto-doplňky, jako jsou například prostředky pro ošetření interiéru vozidel, autokosmetika, stěrače a další.

Autosklo - nabídka

Dodáváme nejkvalitnější možná autoskla světových jedniček ve výrobě laminovaných skel, jako je AGC Automotive (Splintex), Sekurit Saint Gobain, Pilkington a Guardian. Nejenže tyto firmy dodávají autoskla přímo do prvovýroby, ale zároveň jsou jedničkou ve výrobě náhradních skel pro automobily.

Ve skladových zásobách nabízíme stovky kusů automobilových skel prakticky na všechny běžné typy automobilů. Dodací lhůta pro ostatní autoskla je v drtivé většině jeden až dva dny.